Referencje

W okresie 12.2017 – 09.2018r. pani Aleksandra Zemła brała udział w działaniach marketingowych na rzecz Delta Sport Clinic sp. z.o.o. s.k.

Współpraca obejmowała tworzenie i redagowanie tekstów informacyjnych przeznaczonych na serwisy internetowe Spółki.

Przygotowane przez panią Aleksandrę artykuły były zgodne z oczekiwaniami co do wysokiego poziomu merytorycznego oraz formy przekazu treści. Polecamy panią Aleksandrę jako osobę kompetentną, pracowitą oraz zaangażowaną w swoją pracę.

Z panią Aleksandra Zemła współpracujemy od 12.2018r. Współpraca obejmuje przygotowywanie tekstów podejmujących tematykę chirurgii stopy i stawu skokowego przeznaczonych na stronę internetową www.ortopediastopy.pl oraz opracowywanie treści na potrzeby wewnętrzne centrum medycznego Ortotop sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Treści dostarczane przez panią Aleksandrę Zemła cechują się wysoką jakością pod względem merytorycznym.

Polecam panią Aleksandrę w zakresie tworzenia tekstów specjalistycznych z dziedziny ortopedii. 

Poświadczamy, że Pani Aleksandra Zemła w okresie 07.2017 - 12.2017 brała czynny udział we wsparciu działań e-marketingowych dla Klienta Ortoklinik sp. z o.o.
Działania obejmowały przygotowywanie oraz redagowanie tekstów o tematyce medycznej przeznaczonych na strony www Klienta.
Z przyjemnością możemy polecić Panią Aleksandrę jako osobę kompetentną, terminową, o szerokiej wiedzy merytorycznej w zakresie funkcjonowania rynku ortopedii i fizjoterapii, a jednocześnie otwartą na indywidualne potrzeby Klienta.
Pani Aleksandra zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji treści content marketingowych dla branży medycznej.
Z Panią Aleksandrą współpracowaliśmy przy okazji działań marketingowych dla serwisów grupy Paradowski Medical Group.
Współpraca polegała na koordynowaniu produkcji treści na www oraz ogólnie szeroko pojętym content marketingu dla branży medycznej.
To dzięki pomocy Pani Aleksandry udało nam się osiągnąć bardzo dobre wyniki, co było możliwe dzięki wdrożeniu strategii content marketingowej.
Zdecydowanie polecamy współpracę z Panią Aleksandrą. To osoba nastawiona na realizację celów, bardzo skrupulatna, o dużej wiedzy oraz miła w kontakcie.